Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94477
Stary 24.06.2024, 12:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Może poczekajmy jak ci nowi piłkarze będą funkcjonować u Moskala. Bo ze nie są to gwiazdy to widać, ale na gwiazdy nas nie stać.

btw
Poza Lechią to takie Katowice czy motor to miały jakies tabuny gwiazd? Czy własnie takich kopaczy ale dobrze poukładanych przez trenerów i funkcjonujących jako zespół? No raczej to drugie. Więc nie widzę powodu do płaczu.
Ale tu nie chodzi o piłkarzy tylko o bajkę o AI
Odpowiedz cytując