Ogryzek napisał(a):

Może poczekajmy jak ci nowi piłkarze będą funkcjonować u Moskala. Bo ze nie są to gwiazdy to widać, ale na gwiazdy nas nie stać.
btw
Poza Lechią to takie Katowice czy motor to miały jakies tabuny gwiazd? Czy własnie takich kopaczy ale dobrze poukładanych przez trenerów i funkcjonujących jako zespół? No raczej to drugie. Więc nie widzę powodu do płaczu.
|
Ale tu nie chodzi o piłkarzy tylko o bajkę o AI