|
O ile jeszcze w sezonie 22/23 to można szukać jakiś niuansów, bo dość blisko byliśmy awansu, tak w 23/24 czy jak i w spadkowym to byliśmy lata świetlne od osiągnięcia celów. Nic się nie kleiło.
Są przy okazji też wspólne mianowniki w/w sezonów, ale to nie temat o tym.
W piątek (28.06) sparing z Puszcza i to chyba jedyny mecz przed Llapi (11.07). Czy coś pomiędzy mamy jeszcze zagrać?
|