|
Jak popatrzeć na jego grę i atuty to on bardziej przypomina Żyro a nie Sobczaka. Oczywiście też sporo lat młodszego. Powinien się przydać.
Ja tam jednak liczę że do ataku na nr 2 to grają opcje zagraniczna. W PL nie ma nikogo w naszym zasięgu i o odpowiednio wysokim poziomie.
|