Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8387
Stary 24.06.2024, 09:11
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

A przedstawianie przez drozda i Markusa sprawy tak że Polacy są najgorsi i wszystkiemu winni, wybielając Hiszpanów, gdy przecież z tych Hiszpanów większość to był poziom Urygi, to jest po prostu kurestwo.
To bardziej złożony problem. Ja osobiście nie użyłbym słowa "wina". Ściągnęliśmy piłkarzy, którzy nie poradzili sobie ze zrealizowaniem celu, jakim był awans w stylu wymyślonym przez klub. Czasami brakowało umiejętności, czasami zawodnicy nie wytrzymywali ciśnienia, czasem zostawali w szatni (normalka). I tyle. Zawiodła cała drużyna.

Nie chce rozpisywać się na ten temat, bardziej niuansować, znudziło mi się.

Jedno jest wszakże pewne, jeśli będziemy chcieli nadal iść podobną drogą, musimy sięgać po zawodników z zagranicy, bo w kraju nie produkujemy piłkarzy do takiej gry, a nieliczni, lepiej wyszkoleni technicznie i taktycznie Polacy są poza naszym zasięgiem. Pomysł z Kiko był wobec tego jedynym rozwiązaniem (ze zrozumiałych powodów do klubu mogli trafić głównie Hiszpanie). Moim zdaniem dużo lepszym od tego co mógłby wymóżdżyć Królewski ze swoim AI i doradcami.
Odpowiedz cytując