emjot napisał(a):

Szwoch
Polak ok., wyróżniający się lewy obrońca w II lidze podobnie jak Sukiennicki na swojej pozycji
|
C. Polaka prędzej sciągnie Wieczysta niż Wisła. Nie ten budżet.
Trzeba było się nim zainteresować rok temu gdy był jeszcze w Garbarnii.
A Szwoch... ? Upasły kot. Może z niego coś Moskal wyciśnie, ale jestem pewien że jak drużynie nie będzie szło, to się dostosuje do poziomu.
Gdyby to był jeden z wielu to można by na to przymknąć oko, ale coś mi się wydaje że chcą go do 1 składu.
Z pozytywów to by oznaczało że naciskają Sapale na odejście. I chyba tyle z pozytywów.
Z drugiej strony pamiętajmy jak się pozbywalismy z ulgą Sadloka i gdzie był rok pozniej. Uniwersum polskiej piłki nie jest logiczne i najczęściej jest zupełnie inaczej niż przewidują kibice.