Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8386
Stary 24.06.2024, 07:34
Sprawa jest złożona bo jak grają same nasze drewna to nie ma na kogo zwalić winy za wtopę i jakoś tam się starają. Natomiast jak są Hiszpanie czy Czesi to nasi mają wywalone podwójnie, bo zawsze winni będą tamci. Ot cała złożoność.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując