Drozd napisał(a):

A to niespodzianka...
https://transfery.info/aktualnosci/o...kladano/215217
"Mikołaj Biegański w lutym został wypożyczony przez Wisłę Kraków do San Jose Earthquakes, gdzie pierwotnie miał przebywać do końca 2024 roku. W umowie zawartej między klubami znalazła się opcja wykupu.
Pobyt 22-latka w Stanach Zjednoczonych trudno nazwać udanym. Golkiper występował tylko w ekipie The Town, a więc rezerwach klubu z Kalifornii. Zanotował siedem występów i dwa czyste konta w MLS Next Pro.
ad
Wypożyczenie Biegańskiego nie przeistoczy się w transfer definitywny. Co więcej - wszystko wskazuje na to, że zostało skrócone. Bramkarz trenuje bowiem z Wisłą na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej. Na razie nie wiadomo, jaki ma ona na niego pomysł. "
Ciekawe co to znaczy "zostało skrócone". Można sobie tak skrócić wypożyczenie? Kto teraz będzie płacił naszemu "talentowi"? Do kiedy on ma umowę?
|
Zależy od zapisów umowy. Gdyby to od nas zależało to byśmy się pewnie nie zgodzili
Biegański jest daremny, nie rozwinął się, zmiana otoczenia nie pomogła. Zabawnie brzmią histeryczne wpisy niektórych jak to lekką ręką pozbyliśmy się "dobrego" bramkarza.