wolfy napisał(a):

@kopaczoholik - Twoje porównanie Carbo i Sapały było tak głupie, że szczerze mówiąc odpóściłem sobie szerszą odpowiedź. Poponuję sprawdzić jakie wyniki osiagaliśmy z jednym, a jakie z drugim.
Dno.
|
A co jest złego w porównaniu statystyk Carbo, Dudy i Sapaly?!
Sapała: 17 meczy, 1 bramka, 1 asysta, grał przez cały sezon dno i powinien opuścić klub w trybie natychmiastowym.
Duda: 30 meczy, 0 bramek, 3 asysty. W sumie to pamiętam tylko jedną z nich.
Carbo: 27 meczy, 1 bramka, 1 asysta. Najlepszy nasz środkowy defensywny pomocnik...
Czy może w Twoim świecie powoływanie się na statystyki jest zabronione?