Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94446
Stary 23.06.2024, 19:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@kopaczoholik - Twoje porównanie Carbo i Sapały było tak głupie, że szczerze mówiąc odpóściłem sobie szerszą odpowiedź. Poponuję sprawdzić jakie wyniki osiagaliśmy z jednym, a jakie z drugim.

Dno.
A co jest złego w porównaniu statystyk Carbo, Dudy i Sapaly?!

Sapała: 17 meczy, 1 bramka, 1 asysta, grał przez cały sezon dno i powinien opuścić klub w trybie natychmiastowym.

Duda: 30 meczy, 0 bramek, 3 asysty. W sumie to pamiętam tylko jedną z nich.

Carbo: 27 meczy, 1 bramka, 1 asysta. Najlepszy nasz środkowy defensywny pomocnik...

Czy może w Twoim świecie powoływanie się na statystyki jest zabronione?
Odpowiedz cytując