AgresywnyChomik napisał(a):

Mamy jedno z najmniej usportowionych społeczeństw w Europie. Nie przypadkiem jest ze nasi sasiedzi jak Slowacja czy Czechy czyli kraje "małe" mają sport na lepszym od nas poziomie.
Naprawdę życzę dużo pomyślności wszystkim tym ktorzy wierzą że młodymi Polakami można osiągnąć w kopanej reguralne sukcesy.
|
Nauczyłem się już że to oszołomy i nie ma sensu dyskusja z większością z nich. Każdy ledwooskrobany kawałek drewna to dla nich drugi Messi. Potem taki Duda czy Krzyżanowski brutalnie zderzają się z pierwszą ligą i jeden zawala cztery mecze i gówno robi w ofensywie, która podobno jest jego mocną stroną, drugi przez cały sezon zalicza asystę. Potem zdziwienie że za jednego proponują 400 tys. euro, a za drugiego połowę tego.
Wnioski? Gdzie tam, jeszcze płaczą po Warczaku i wyliczają kolejnych leszczy którzy powinni grać.
Przecież taki Karherop poważnie pisał w tym sezonie że Szywacz powinien dostać szansę. O Dudzie pisał na serio że "to dobrze że teraz pracuje nad innymi elementami, na trenowanie strzałów przyjdzie czas". Normalny człowiek pomyślałby że chodzi o trampkarza, ale nie. Przerażające że to nie jest jeden przytrzymany koleś, tylko przykład reprezentatywny.
Poziom naszego szkolenia to dno. Każdy kto chce opierać nasz skład na leszczach z rezerw/CLJ jest sabotażystą.
Jest to smutne, jest to wstydliwe, ale nie ma sensu uciekać od rzeczywistości.
P.S. W sumie, to nawet się juz nie dziwię że testujemy takiego niemieckiego ogóra który nie grał rok. On nie grał rok, a taki Szywacz z którym jakiś idiota przedłużył kontrakt to już dawno powinien myśleć nad normalną pracą, bo z piłki wyżyć może być trudno. I to samo dotyczy tak na oko 95% naszych juniorów.