Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#556
Stary 23.06.2024, 15:01
A wystarczyłoby zostawić Santosa za 3 mln euro.

Wtedy na Euro nie pojechalibyśmy i byłoby samouwielbienie.

A zagraniczne lobby domagałoby się kolejnego starego dziada w stylu Beenhakkera, Santosa - tylko tym razem może już za 10 mln euro rocznego kontraktu, może więcej.

W końcu Polaczków mieszkających w chatkach z drewna jak mówił Beenhakker można doić (jego koledzy z Holandii niedługo później ograbili Wisłę na miliony).
Odpowiedz cytując