Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#555
Stary 23.06.2024, 14:22
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Prawdę mówiąc, miałem na myśli raczej społeczności plemienne z niektórych regionów Bliskiego Wschodu czy Afryki.

Zluzuj z polityką, bo wpadniesz w jakąś nerwicę.

A jeśli piłkarze źle grają, to przeważnie nie dlatego, że im się nie chce.
Rzeczywistość jest wypadkową polityki, możesz sobie chcieć zluzować, ale się nie uda.

Piłkarze tak grają jak się od nich wymaga. Jeżeli za człapanie po meczu są chwaleni i tłumaczeni. Słynne "nic się nie stało". To potem nawet w głowie im nie postanie, że można poza człapaniem próbować pobiec szybciej bo to może przynieść korzyść drużynie. Dawidowicz nie skoczył do główki i nikt go z imienia nie wymienia przy straconej bramce. Frankowski jest winny bo wrzutki nie zablokował. Gdyby Dawidowicz skoczył to byłoby, że przegrał pojedynek i część winy byłaby po jego stronie. Klasyczna gra na alibi. Jedyny który próbował to Zieliński.

Probierz debil na konferencji podobno stwierdził :

"nie zgadzam się z opiniami, że Zieliński zagrał słabo". Tak sobie niby pieprznął, wszyscy zdziwieni bo nikt nie mówił, że Zieliński słabo zagrał. Po co więc tak bredzi? Ano żeby nie było w ogóle tematu kto jak zagrał. Zespół przegrał i tyle. Nic się nie stało.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując