dynek.pl napisał(a):

Ja tam potencjału nie widzę.
Nie mamy 11 piłkarzy na przyzwoitym poziomie, a jeszcze zawsze ktoś wypadnie.
Nie mamy na horyzoncie lepszych stoperów niż Bednarek czy Dawidowicz więc będą grać, a my będziemy się cieszyć jak nic nie zawalą.
Znowu wszystko jak od 20 ponad lat rozbija się o mityczne szkolenie...
a jak z tym jest to posumował Stanowski na przykładzie Legii: wybudowana za miliony zlotych i otwarta z wielką pompą akademia nie jest w stanie dostarczyć do pierwszej drużyny ani jednego piłkarza nie zaniżającego poziomu więc Legia olewa Pro Junior System i płaci karę za nie wypełnienie limitu.
|
Zobacz sobie na skład Rumunów. I oceń kto na papierze ma ma piłkarzy na przyzwoitym poziomie.