Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 23.06.2024, 11:33
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ja tam potencjału nie widzę.
Nie mamy 11 piłkarzy na przyzwoitym poziomie, a jeszcze zawsze ktoś wypadnie.
Nie mamy na horyzoncie lepszych stoperów niż Bednarek czy Dawidowicz więc będą grać, a my będziemy się cieszyć jak nic nie zawalą.
Znowu wszystko jak od 20 ponad lat rozbija się o mityczne szkolenie...
a jak z tym jest to posumował Stanowski na przykładzie Legii: wybudowana za miliony zlotych i otwarta z wielką pompą akademia nie jest w stanie dostarczyć do pierwszej drużyny ani jednego piłkarza nie zaniżającego poziomu więc Legia olewa Pro Junior System i płaci karę za nie wypełnienie limitu.
Zobacz sobie na skład Rumunów. I oceń kto na papierze ma ma piłkarzy na przyzwoitym poziomie.
Odpowiedz cytując