|
Przeniosę rozmowę z wątku o kadrze tutaj. Drozdzik, nie zasłaniaj się kulturą, tylko po prostu wypierdalaj z tymi swoimi bajkami o Hiszpanach i przeinaczeniami.
Jara cię pieprzenie głupot i wymyślanie bajek godnych Zaskrońca?
Opowieści o Hiszpanach, wielkim Rude czy Omranim sobie możecie w dupę wsadzić, bo rzeczywistość zweryfikowała to wszystko.
W Chrobrym grają sami Polacy i jeden Grek. Czyli ojebali nas sami Polacy. Pół składu hiszpańskiego mieliśmy ale ambitni Polacy z Chrobrego nas ojebali.
I co? Polskie bagienko? Polskie cieniasy?
PMS i polski szrot w I lidze ojebał Wisłę Kraków, któa skończyła na 10 miejscu. PMS i szrot polski był w 8 czy iluś klubach, któe były przed Wisłą w tabeli.
Także tyle warte jest twoje .......enie kocopołów.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|