Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8376
Stary 23.06.2024, 09:25
Ocho hejterek chyba łyknął energetyka.

Wnioski? Jest jeden.

Trener z normalnego piłkarskiego świata uświadomił naszym gwiazdkom rzeczywistość.

Oni szli na każdą piłkę na sto procent, nam tego brakowało. Wiele razy nie wsadzaliśmy nogi do końca, a nawet jak mieliśmy bliżej do piłki, to jakby zatrzymywaliśmy się ze strachem w oczach. Nie wiem dlaczego tak to wyglądało.

Bez walki piłkarskie umiejętności są bez znaczenia. Wreszcie to do nich dotarło. Niestety zanim nauczą się walczyć w każdym meczu to może minąć z 10 lat, dlatego trener z normalnego świata podziękował, mówiąc że "na tym etapie, jego praca tutaj nie ma sensu".

Moskal naiwnie myśli, że będzie potrafił w Polakach wzbudzić poczucie odpowiedzialności i obowiązku. Oby miał rację.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując