Żal czytać tego po.......eńca markusa, który musi mieć jakieś profity z lansowania Hiszpanów.
Wywiad Urygi:
Cytat:
|
Wracając do pytania, to można powiedzieć sobie wprost, że Chrobry po prostu nas pobił. Był agresywniejszy, wygrywał pojedynki w defensywie, wygrywał w ofensywie. Przegrywaliśmy wszystkie drugie piłki, zbierali praktycznie wszystko. Miałem takie wrażenie, że nawet gdy my byliśmy bliżej piłki i spokojnie mogliśmy ją zgarnąć, to nagle dawaliśmy im opcje do tego, żeby nas złapali i ten bezpośredni pojedynek przegrywaliśmy. Praktycznie w każdej formacji nie podjęliśmy bezpośredniej walki, a taka gra jest bardzo często spotykana w tej lidze. Są drużyny takie jak Chrobry, które na tym bazują. Nie można mówić o atutach piłkarskich i grze w piłkę, jeśli przyjeżdżając do Głogowa nie podejmie się rękawicy i nie postawi się rywalowi przede wszystkim fizycznie, to nie ma tutaj czego szukać. Oni szli na każdą piłkę na sto procent, nam tego brakowało. Wiele razy nie wsadzaliśmy nogi do końca, a nawet jak mieliśmy bliżej do piłki, to jakby zatrzymywaliśmy się ze strachem w oczach. Nie wiem dlaczego tak to wyglądało.
|
Wnioski:
1. Oczywiście można się silić na tezę, że przyznał, że odpuścili mecz. Ale jeśli tak to mówi tu o wszystkich, bez podziału na Polaków i Hiszpanów.
2. Równie dobrze ten wywiad jest analizą tego dlaczego przegraliśmy, że zabrakło walki na 100%, że coś w nich było zablokowane, a nie, że umyślnie oddali mecz.
Oczywiście po.......eniec jak markus będzie udawał, że Uryga PUBLICZNIE przyznał, że POLACY odpuscili mecz.
Za takie teorie ten świr powinien z forum wypierdalać bo to jest żenada, że na takich kłamstwa i zmyślaniu buduje później całe narracje.
A Hiszpanie ile sa warci pokazali w lidze. W PP Hiszpanie na spółkę z Polakami wygrali puchar w lidze na spółkę doprowadzili do największej kompromitacji w dziejach.
Tylko Rodado wyróżniał się z całej drużyny w praktycznie każdym meczu co markusie ie oznacza, że nie jest ogórem bo póki co mając 27 lat to jkiejś kariery nie zrobił, a poprzedni sezon był jedynym dobrym w jego karierze. Dlatego tak, rok temu spokojnie można było twierdzić, że jest ogórem, w tym roku poszedł mocno do przodu ale i tak w świecie poważnej piłki, póki co takie nazwisko jak Rodado nie funkcjonuje.
A twoje .......enie na temat tego, że Hiszpanie w PP mieli liczby. Chcesz idioto żeby Uryga miał więcej dryblingów niż Alfaro czy Villar? .......isz o porównaniach, Hiszpanie w Wiśle grali w ofensywie więc logiczne, że będą mieli lepsze liczby od Polaków, którzy grali w defensywie. Z kolei o Sobczaku się nie zająknąłeś bo jako Polak z ofensywy miał 2 gole w PP więc poszło mu bardzo dobrze. A w defensywie jak tylko Ratonowi załatwili przedłużenie kontraktu to sam rodak Rude wyjebał go na finał PP na ławkę - tai był dobry Raton, a Eneko czy Junca byli za ciency na PP. Więc fajnie, ze jestes taki przyjebany, ze porownujesz ofensywę do defensywy, o dobrym Sobczaku nie wspomnisz, a o cienkim Junce, Ratoie i Eneko zamykasz mordę.
Wypierdalaj razem z tymi swoimi Hiszpanami.