Witalis napisał(a):

|
Markus swoje argumenty za hispanizacją Wisły opiera na dowodzie z wywiadu pomeczowego, w którym bodaj Uryga powiedział klasyczne: zabrakło ambicji, woli walki czy jakoś tak.
|
Kompletna nieprawda. Znów nieudolnie próbujesz bronić Urygi i polskich zawodników za ich olewactwo i lekceważenie swoich obowiązków? Jeszcze ci mało poklepywania ich po plecach? Ile to już razy nie tylko zresztą tej wiosny ci polscy zawodnicy przechodzili obok meczów? Dla Ciebie jeszcze za rzadko?
Zarówno Uryga jak i później Gogół w wywiadach bardzo jasno powiedzieli, że nie grali na 100%, nie wkładali nogi i nie skakali do główek. Nie było żadnego klasycznego ględzenia o braku ambicji itd.
To jest bardzo zabawne jak niektórzy zacietrzewieni fanatycy bronią braku profesjonalizmu niektórych zawodników nawet za cenę własnej śmieszności
Cała Polska widziała jak starał się i jak grał na 100% Uryga w Głogowie, czy Krzyżanowski i Gogół w Rzeszowie. Wszyscy mogli zapoznać się z tym, co potem było mówione także przez Gogóła, a Ty będziesz wmawiał, że to, co oni sami mówili to nieprawda i myśleli o czymś zupełnie innym? By za ich lenistwo i postawę odpowiedzialnością obarczać Hiszpanów?
Komedianci.