|
Żaden Polak nie powiedział, że odpuścił mecz. Taka interpretacja standardowego tekstu poporażkowego w stylu "brakowało nam woli walki" świadczy o złej woli (manipulacja) albo głupocie. Nie rozumieć kontekstu piłki nożnej, zagadnienia, które przytomnie śledzić może nawet gimnazjalista, jest kompromitujące.
|