Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.06.2024, 15:33
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
O ile losowanie eliminacji MŚ nie będzie super szczęśliwe przez jakiś czas możemy nie mieć tego typu rozczarowań, że w finałach odpadliśmy w grupie bo do tych finałów nie awansujemy. Widzę drużynę o bardzo przeciętnym potencjale z jeszcze bardziej przeciętnym selekcjonerem.
Ponoć nastolatkowie są inaczej-lepiej szkoleni i w nich nadzieja. Ano.. pożyjemy-zobaczymy.
Potencjał jest tyle, że jest marnowany, bo celem nie jest jak najlepsze reprezentowanie Polski i Polaków.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując