Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 22.06.2024, 15:02
Ale to Probierz awansował na Euro, bo zagraniczna myśl szkoleniowa za 3 mln euro rocznego kontraktu umiała przegrywać nawet z Mołdawią na wyjeździe.

Hehe

Albo zostawiać Wisłę na dziesiątym miejscu w tabeli pierwszej ligi.

Albo po najdroższej ofensywie transferowej w historii przegrywać 0:1 z Podbeskidziem i 0:1 z Cracovią, kompromitując się na potęgę, tym samym kończąc okres Wielkiej Wisły jesienią 2011 r.

Polska myśl szkoleniowa takich osiągnięć nie ma.

Cash nie jest Polakiem, bo on nie umie naszego języka, więc tym samym nigdy w reprezentacji nie powinien grać.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 22.06.2024 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując