|
Bo hasłem naszej kadry jest
NAJWAŻNIEJSZE TO SIĘ NIE SKOMPROMITOWAĆ.
Cała nasza PMS na tym się opiera. Debil Probierz z Holandią wpuszcza młodych, ci grają nieźle. To wkolejnym meczu plac ma Ślisz, Piotrowski i Piątek. Snujący się po boisku od 1 minuty. Do tego drewno Dawidowicz, jeszcze wiekze drewno Bednarek i jak tu grać w piłkę. Nie zdziwie sie jak Żieliński podziękuje za gre w takim zacnym towarzystwie.
|