Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#526
Stary 22.06.2024, 14:10
Dziwne uczucie bo w sumie nie oczekiwałem niczego ale i tak mi przykro

Chyba dlatego, że po ponad 20 latach oglądanie tej kadry na wielkich turniejach zdałem sobie sprawę, że marne szanse, że doczekam jakiegoś spektakularnego zwycięstwa w ich wykonaniu (nie mówię o wyjściu z grupy tylko żeby zzobaczyć dobry mecz, sprawić sensację)
W tym czasie wszyscy inni mieli swoje chwile: Grecja, Dania, Czechy, Słowacja, Turcja, Islandia wyeliminowała Anglię w 2016, Walia była wtedy w półfinale, a my jesteśmy po raz piąty na euro i cztery razy są do zapomnienia.

Od ponad 20 lat słucham o tym mitycznym szkoleniu. Kasy w klubach co raz więcej, infrastruktura się niby poprawiła ale chyba bardziej stadiony niż obiekty treningowe, a efektów nie ma żadnych.

W 2008 oglądałem mecz z Austrią z perspektywy stadionu. Jechali z nami jak z kupą gnoju i tyko Borucowi zawdzięczamy remis. 16 lat później niewiele się z naszej strony zmieniło.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując