Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 22.06.2024, 13:43
A czy ktoś może racjonalnie wyjaśnić dlaczego od pierwszej minuty meczu taki Ślisz czy drugi środkowy pomocnik poruszali się jakby grali już ze 120 minut? Dlaczego Dawidowicz ordynarnie odpuścił strzelca 1 bramki, a jego mina kiedy piłka wpadała do siatki nie zdradzała żadnych emocji? Coś mi przypomina to zachowanie, z naszych ligowych doświadczeń. Dokładnie tak samo jak oni wyglądali nasi przy bramkach ze Zniczem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując