Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94428
Stary 22.06.2024, 08:11
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem po co wałkowac ten temat. Mamy przepisy które nakazują żeby w każdym meczu był na murawie co najmniej 1 młodzieżowców. W praktyce trzeba miec ich kilku do gry. Kazdy zespół z I ligi sobie z tym radzi.

A takie podnoszenie tematu "młodzieżowców" brzmi dla mnie jako kolejna wymówka i szukanie wytłumaczenia tych którzy mieli prowadzić gre - czyli doświadczonych piłkarzach a w naszym przypadku głownie stranierosów z Iberii.

To przez ich słabą gre nie awansowalismy - a nie przez błedu młodziezowców. Owszem takie były, ale nie one były kluczowe. Nie szukajmy tanich wymówek nad mega kompromitajcą w poprezdnim sezonie.
Sam Krzyżanowski zawalił 7 punktów.

Zresztą, umówmy się że u nas to Polacy byli największymi ofiarami na boisku. Losu. Teraz wreszcie spełniają się marzenia Twoje, Karheropa, Malka:
- trener Polak znający ligę
- sprowadzamy Polaków
- pozbywamy się Hiszpanów
- będziemy grać tym co mamy na kontraktach.

Łatwo będzie można ocenić wyniki na koniec sezonu.

BTW. - w drugiej lidze chyba jeszcze nie graliśmy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując