Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4403
Stary 21.06.2024, 21:31
A propos osobowości mi się skojarzyło w ogóle kiedyś, jak on w jednym wywiadzie powiedział, że był nielubiany w szkole no i tak mi się skojarzyło luźno z tym co robi teraz, że też ciągle wchodzi w sytuacje, gdzie go wszyscy krytykują, ciągle coś prowokuje, sam pisze o tym, że nikt go nie lubi, wykłóca się.. Dość znany temat powtarzania traumy z młodości. Ale to nie jest dla Wisły dobra wiadomość, bo to znaczy, że to będzie trwało nadal w różnej postaci i on się będzie pakował w takie klimaty, sam lub co gorsza klub.

A co do reszty, szum robi, tylko pytanie czy taki szum wystarczy do zainteresowania kogoś. Bo raczej on innego wyjścia nie ma.
Odpowiedz cytując