Cytat:
Tam, gdzie mieli wsparcie reszty drużyny, osiągnęli więcej niż ktokolwiek inny w ostatnich 12 latach.
Tam, gdzie reszta drużyny nie grała na 100% i nie wkładała nogi, co sama powiedziała, kończyło się fatalnie.
|
Już raz takie zestawienie z PP robiłem ale jeszcze raz zrobię bo poziom twojego chamstwa i s....ysyństwa jest niemożliwy.
Uryga powiedział w wywiadzie, że nie wkładali nogi, powiedział ogólnie, czyli może miał też na myśli Hiszpanów? Pisz, ze Hiszpanie z Urygą odpuszczali mecze w 1 lidze. Tekst o niewkładaniu nogi i odpuszczaniu, można odczytywać dwojako, albo jako odpuszczanie meczu umyślne albo po prostu zwykły brak motywacji, szybkości, jakieś takie roztargnienie, złe podejście do meczu, nie na zasadzie olewania ale nie radzenia sobie np z wejściem na 100% na mecze ligowe.
Ty oczywiście jako antypolska szuja tekstu Urygi wyciągnałeś tezę, że wszyscy Polacy ale już nie Hiszpanie, specjalnie odpuszczali mecze.
A teraz o Hiszpanach w PP i pomocy zjebanych Polaków.
Mecze Wisły w PP z ekstraklasowiczami:
Wisła - Widzew:
4 Hiszpanów w wyjściowym składzie (w tym Raton na bramce)
w 63 min wchodzi Goku czyli już jest ich 5 na boisku
W 84 min Rodado zmienia Baenę, czyli nadal 5
W 97 min Żyro wchodzi za Alfaro czyli jest 4 Hiszpanów, w tym Raton.
Grało przez cały mecz 4 Hiszpanów, przez 34 minuty było 5 Hiszpanów na boisku. W tym Raton. W polu raptem przez większość meczu 3 Hiszpanów, czyli jedynie 30% składu 10 osobowego z pola.
Gole:
Rodado
Sobczak
W składzie było 5 Polaków.
W 63 min Uryga wszedł za Colleya, czyli 6 Polaków
W 97 min Żyro wszedł za Alfaro czyli 7 Polaków w polu grało
Wnioski? Dogrywkę załatwił Rodado, mecz zamknął Sobczak. Grało więcej Polaków. Jeśli ktos komuś pomagał to prędzej Hiszpanie Polakom, niż Polacy Hiszpanom. Oczywiście ty będziesz .......ił jak to nagle wystarczyło, że Polacy prosto kopnęli piłkę 5 razy na krzyż a całą robotę najcięższą wykonywało 4 (3 z pola) Hiszpanów. Hiszpanie wręcz wygrywali w 3-4 z drużynami z eklapy, no niesamowite, 3 Hiszpanów ogrywało ekstraklasę, a nie umiało ograć I ligi bo polaczki przeszkadzali im.
I zapamiętajmy w tej układance rolę Rodado - dalej napisze o co chodzi
Wisła - Piast
5 Hiszpanów w wyjściowym składzie. W tym Raton
W 58 min Bregu wchodzi za Goku więc zostaje 4 Hiszpanów
Póxniej Baena wchodzi za Villara więc zmiana 1 do 1. A na koniec Kutwa za Alfaro.
Gole:
Sobczak, asysta Duda
Alfaro
Polacy w składzie:
5 w wyjściowym składzie. Zmian innych nie było.
Czyli znowu, Sobczak brameczka, dołożył też Alfaro. Więcej Polaków niż Hiszpanów. Znowu wychodzi na to, że Hiszpanie we w 3-4 + Raton Hiszpanie roznieśli ekstraklasowicza. Szkoda, że w I lidze tacy fajni nie byli. A no i Hiszpanie roznosili a SObczak strzelał, Duda asystował. To ....a jak to się dzieje, że wszystko Hiszpanie a znowu Polaków więcej i strzelali gole?
Wisła - Pogoń
4 Hiszpanów w wyjściowym składzie. Już w tym meczu Raton nie grał. A i oczywiście pamiętajmy co Raton odpierdalał np w meczu z Widzewem xd
69 min wchodzi Eneko za Jarocha. Czyli jest 5 Hiszpanów
69 min Villar za Baenę
77 min Goku zaAlfaro
Gole:
Eneko, asysta Uryga
Rodado
Znowu pamiętajmy o Rodado
Polacy:
5 w wyjściowym składzie
W 69 min Eneko za Jarocha więc Polaków było 4. Dalej już wchodzili inni Polacy za Polaków
Czyli znowu, bramka Eneko, asysta Urygi, bramka Rodado. Tutaj zdobycie goli zawdzięczamy Hiszpanom ale cały mecz oczywiście znowu Polaczki jedynie nie przeszkadzali Panom z Hiszpanii. A statystyka Polacy - Hiszpanie co do liczby zawodników była właściwie równa i przez cały mecz grało 4 Polaków i Hiszpanów a 1 Polak i Hiszpan grali po pół meczu.
I teraz tak. Bramki zdobywali Rodado i Sobczak, cegiełkę dołożył Alfaro i ważną cegłę Eneko. Asystowali Polacy, Duda i Uryga. Własciwie oprócz Rodado Hiszpanie nic tu nie zrobili, nie mieli żadnych liczb.
Najbardziej za PP należy dziękować Rodado, dwoma golami też dużo zrobił Sobczak.
Mówiłem żeby pamiętać o Rodado. Dlaczego? Dlatego, że całe swoje .......enie o zajebistości Hiszpanów oparłeś (czy to PP czy liga) na Rodado, który po prostu przerósł nasz skład, ligę i PP też. Jest to zawodnik, który zrobił w Wiśle mega robotę.
A teraz odejmijmy go ze statystyk w PP czy lidze. Co zostaje? Wielkie, .......one hiszpańskie nic. I tyle w temacie Hiszpanów, ligi i Hiszpanów, PP i Hiszpanów.
Proszę, masz konkretną analizę i statystykę. Uważam, że to co robisz oczerniając ciągle Polaków i wychwalając Hiszpanów (realnie na ogromne wyróżnienie zasługuje jedynie Rodado. Resztę Hiszpanów można wjebać do jednego wora z Polakami czy innymi Colleami i Bregu) to zwykłe s....ysyństwo i powinieneś mieć za taką postawę bana na forum.