|
Problem jest we władzach klubu, brak wizji w połączeniu z brakiem środków na przebudowę gruntową zespołu. Niestety zarówno Kuba jaki i Królewski nie sprawdzili się jako właściciele klubu. Nasze obecne jak przyszłe ruchy kadrowe to śmiech na sali. Także ja polecam nastawić się na bardzo ciężki sezon bez głębi na ławce rezerwowych nie ilościowej a jakościowej.
|