Kurz napisał(a):

|
I ci wychowankowie, którzy opuścili klub, co niby osiągnęli?
|
Jeden ostatnio strzelił gola na Euro.
Poza tym to temat rzeka. Wisla marnuje chłopakow, odchodzą często po latach kiepskiego prowadzenia więc pewnych rzeczy już nie nadrobią.