Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#517
Stary 21.06.2024, 21:00
Kilka moich przemyśleń:

Zieliński, Urbański, Szymański, Moder, Zalewski, Kiwior, Lewandowski, Cash i Frankowski - to jedyni gracze, którym piłka nie przeszkadza. Do tego w większości meczów potrafią grać pod pressingiem (dzisiaj Frankowski słabiutko).

Piotrowski, Slisz i Romanczuk (i tak najlepiej z nich) nie potrafią grać, jak jest od razu doskok i mało miejsca do gry. Piłka wtedy bardzo im przeszkadza.

Na środku obrony jest dramat.Tak naprawdę jest tylko Kiwior. Czarno widzę.następne lata na tej pozycji, a bez dobrej obrony nie mamy szansy ugrać.nic na turniejach.

Bramka jest obsadzona jak zwykle na lata.

Dobrze byłoby szukać graczy takich jak Kozłowski, Szmyt, Janota, nasz Duda, młody Salamon, Walukiewicz - takich, którym piłka przy nodze nie przeszkadza. Im więcej znajdziemy, tym większa szansa na to, że ktoś odpali - tak naprawdę to psychika ma tu największe znaczenie.

PS Nie chodzi mi o to, żeby wsadzać do reprezentacji Janotę, czy Kozłowskiego, chodzi mi o typ zawodnika.
Odpowiedz cytując