|
Kilka moich przemyśleń:
Zieliński, Urbański, Szymański, Moder, Zalewski, Kiwior, Lewandowski, Cash i Frankowski - to jedyni gracze, którym piłka nie przeszkadza. Do tego w większości meczów potrafią grać pod pressingiem (dzisiaj Frankowski słabiutko).
Piotrowski, Slisz i Romanczuk (i tak najlepiej z nich) nie potrafią grać, jak jest od razu doskok i mało miejsca do gry. Piłka wtedy bardzo im przeszkadza.
Na środku obrony jest dramat.Tak naprawdę jest tylko Kiwior. Czarno widzę.następne lata na tej pozycji, a bez dobrej obrony nie mamy szansy ugrać.nic na turniejach.
Bramka jest obsadzona jak zwykle na lata.
Dobrze byłoby szukać graczy takich jak Kozłowski, Szmyt, Janota, nasz Duda, młody Salamon, Walukiewicz - takich, którym piłka przy nodze nie przeszkadza. Im więcej znajdziemy, tym większa szansa na to, że ktoś odpali - tak naprawdę to psychika ma tu największe znaczenie.
PS Nie chodzi mi o to, żeby wsadzać do reprezentacji Janotę, czy Kozłowskiego, chodzi mi o typ zawodnika.
|