|
Ja uważam, że mecz z Austrią był dużo gorszy.
Przede wszystkim brakowało tego młodego Urbańskiego. Gość to będzie straszny kozak i już teraz to widać. Probierz w ogóle poszedł w bardziej asekurancki skład względem tego z Holandią. A cała gra siadła jak wszedł człapak Lewy. No i w sumie tyle.
|