Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#512
Stary 21.06.2024, 20:41
Ja uważam, że mecz z Austrią był dużo gorszy.


Przede wszystkim brakowało tego młodego Urbańskiego. Gość to będzie straszny kozak i już teraz to widać. Probierz w ogóle poszedł w bardziej asekurancki skład względem tego z Holandią. A cała gra siadła jak wszedł człapak Lewy. No i w sumie tyle.
Odpowiedz cytując