Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94419
Stary 21.06.2024, 16:15
Lepiej żarło z Ratonikiem w bramce, z Eneko na obronie, z wiecznie niedostępnym Juncą, z przeciętniakami Alfaro, Baeną, Villarem, z przecenionym Carbo i przepłaconym Goku.

Trzynaście meczy wygranych przez cały sezon.

Dramat.

Wbrew pozorom, poprzeczka na nowy sezon nie jest wysoko zawieszona w porównaniu do wyczynów Hiszpanów.
Odpowiedz cytując