Kurz napisał(a):

|
I ci wychowankowie, którzy opuścili klub, co niby osiągnęli?
|
taki Urbański co ostatnio poszedl do Legii i łapie minuty w eksie w obecnej nędzy w kadrze by się przydał
i Przybyłko z Warty Poznań takoż, wszak to stoper
zamiast bezrobotnego Niemca prosto z socjalu...