El'kabat napisał(a):

Rodado to moim zdaniem do końca lipca/sierpnia i tak nie będzie. Zostanie może na puchary, żeby jeszcze pomóc, może podbić cenę i się pokazać.
Także trzeba dwóch, trzech sensownych napastników minimum.
|
Jak królewski sprzeda Krzyżanowskiego i wpłyną jakieś pieniądze to zapewne wtedy dojdzie jakiś jeden czy dwóch asów typu ławka w niemieckiej lidze regionalnej i 1 bramka 2 asysty w poprzednim sezonie.
Jak widać niestety jk się wyprztykał z kasy maksymalnie albo już nie chce nic dokładać do swoich wcześniejszych wygłupów.