Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94405
Stary 21.06.2024, 07:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I właśnie dlatego Sarge wysłali teraz na 3 tygodniowe wakacje.

Widzę tylko jedna opcje: bedą łatac Olejarkami lub Gogółami w ataku.
nie no nie róbmy z logiki k.wy
chłopak grał do ostatniego meczu (nie tak jak Wiśniewski), kiedyś musi odpocząć
jakby było jakiekolwiek planowanie w tym klubie to Wiśniewski, Sarga i potencjalnie Ramirez oraz Grau powinni od momentu awansu (mecz z LKS Jawiszowice 29 maja) być na urlopach. Więc teraz mogliby spokojnie pojechać na obóz i robić tłum. Ewentualnie zamiast tego bezrobotnego Niemca
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując