Karherop napisał(a):

I właśnie dlatego Sarge wysłali teraz na 3 tygodniowe wakacje.
Widzę tylko jedna opcje: bedą łatac Olejarkami lub Gogółami w ataku.
|
nie no nie róbmy z logiki k.wy
chłopak grał do ostatniego meczu (nie tak jak Wiśniewski), kiedyś musi odpocząć
jakby było jakiekolwiek planowanie w tym klubie to Wiśniewski, Sarga i potencjalnie Ramirez oraz Grau powinni od momentu awansu (mecz z LKS Jawiszowice 29 maja) być na urlopach. Więc teraz mogliby spokojnie pojechać na obóz i robić tłum. Ewentualnie zamiast tego bezrobotnego Niemca