emjot napisał(a):

Nie będą ściągać trzeciego. Jest Sarga, który coś tam strzelał w IV lidze.
Problem w tym, że nie ma drugiego. O pierwszym nic nie napiszę bo ... wiadomo co
|
I właśnie dlatego Sarge wysłali teraz na 3 tygodniowe wakacje.
Widzę tylko jedna opcje: bedą łatac Olejarkami lub Gogółami w ataku.