Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94404
Stary 21.06.2024, 07:34
emjot napisał(a):Wyświetl post
Nie będą ściągać trzeciego. Jest Sarga, który coś tam strzelał w IV lidze.
Problem w tym, że nie ma drugiego. O pierwszym nic nie napiszę bo ... wiadomo co
I właśnie dlatego Sarge wysłali teraz na 3 tygodniowe wakacje.

Widzę tylko jedna opcje: bedą łatac Olejarkami lub Gogółami w ataku.
Odpowiedz cytując