Karherop napisał(a):

No to można go oficjalnie skreślić z kadry na ten sezon. Z tego co mówił JK to chcieliby mu przedłużyć kontrakt.
Ciekawe jakiego to piłkarza teraz będą przekonywać że warto być u nas numerem 3 w ataku, zakładając że choć jednego napastnika do Rodado (póki co) muszą ściągnąć.
|
Nie będą ściągać trzeciego. Jest Sarga, który coś tam strzelał w IV lidze.
Problem w tym, że nie ma drugiego. O pierwszym nic nie napiszę bo ... wiadomo co