azor napisał(a):

|
Omrani mu powinien wyskoczyć. A nie czekaj, teraz to już przyjmie tą ofertę za 27 tys. euro miesiecznie?
|
Myślę, że nie wyskoczył bo już wybrał bycie kulinarnym influncerem- będzie wpier.d. w różnych miejscach pączki i nagrywał o tym filmiki.