Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94386
Stary 20.06.2024, 17:59
Markus napisał(a):Wyświetl post
Owszem, zgadzam się, że obecnie jeden szrot zastępujemy innym, prawdopodobnie gorszym. Na tym polega dramat dzisiejszej Wisły. Tyle że przynajmniej część tego dotychczasowego zagranicznego szrotu coś tam potrafiło i czasem wnosiło, odgrywając kluczową rolę w zdobyciu Pucharu Polski, a szrot polski w Wiśle wsławił się jedynie brakiem gry na 100% w lidze, olewactem i nie wkładaniem nogi.

Sufit Urygi, Szota, Sapały, Jarocha, Krzyżanowskiego w minionym sezonie często był podłogą najlepszych zagranicznych zawodników Wisły.

No to teraz będzie jeszcze więcej Szotów, doświadczonych, ogranych Sapałów i Łasickich czy takich Młyńskich. Cieszcie się.

Za co Łasicki, Broda I Talar dostali czy dostaną nowe kontrakty ja się pytam? Czym na nie zasłużyli? Czym na wykupienie zasłużył sobie Mikulec? Który menadżer zgarnie prowizję za ten transfer?
Uwzględniając wspomnianą wyżej tendencję, potwierdzoną zresztą przez właściwie każdy z ostatnich sezonów, czyli że jeden szrot zastępujemy w kolejnym sezonie gorszym szrotem (z czym się w pełni zgadzam), nie byłbym taki skory do tego, żeby krytykować pozostawienie dotychczasowych zawodników.

Po prostu jeśli ktoś sobie uświadomi, że alternatywą dla tych piłkarzy jest - wedle wszelkiego prawdopodobieństwa wynikającego zarówno z powodów finansowych, jak i "naturalnych" ograniczeń naszego działu sportowego w aktualnym składzie - przyjście jeszcze słabszych zawodników, dla których podłoga Urygi czy Jarocha będzie sufitem, to... jakoś łatwiej mu docenić te przedłużenia kontraktów.

Spróbuj na to spojrzeć w tym kontekście
Odpowiedz cytując