Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94385
Stary 20.06.2024, 17:52
Markus broni Zaskrońca do upadłego, jednocześnie go hejtując bo ten wyjebał z klubu Hiszpanów (tzn większosć sama uciekła).
Wizja Królewskiego owszem jest, są to omamy, majaki i kłamstwa. Wizja na zasadzie 6 latka, który ubzdurał sobie, że od jutra będzie dorosły i ucieka z domu. Na czym się takie śmieszne wizje kończą każdy wie.
I tak właśnie jest w Wiśle. Zaskroniec nie ma ogólnej wizji, konkretnej, szerszej, ma takie swoje ujebane w głowie, że jak powie coś o AI i klubie nowoczesnym, innym razem o legendach i że swoich nie zostawiamy, wcześniej o końcu bylejakości itp to to jest wizja prowadzenia klubu.

Także weź już się marusik nie śliń bo na prawdę mózg ci wyparował przez tych naszych goracych, egzotycznych piłkarzy i czytanie twojego bełkotu boli.

Idź lepiej pohejtować Zaskrońca czy tam mu jajca lizać jak to super klub prowadzi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując