wierność83 napisał(a):

|
Efekty sytuacji w klubie, gdzie nie ma żadnego pionu sportowego, w końcu to musiało wyjść.
|
Z pionem sportowym rzekomo najlepszym od lat (Pasieczny), finalnie zlecieliśmy z ligi. Tutaj nie ma reguły, że jak jest pion sportowy, to wszystko będzie cacy. Natomiast bezsprzecznie dobrze zorganizowany pion sportowy, z dobrze dobranymi ludźmi znającymi się na fachu, może być koniem pociągowym klubu (patrz Jaga).