Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8341
Stary 20.06.2024, 13:21
emjot napisał(a):Wyświetl post
to jest Wisła a'la bieda do sześcianu
bez lewego obrońcy
z jednym środkowym obrońcą (bo Uryga jest p.o., Łasicki kulawy a Skrobański ostatnio grał w II lidze )
bez kogokolwiek kto umie grać na lewym skrzydle
z jednym napastnikiem



ps. Chełmecki chyba idzie na kolejne wypo, albo nie przedłużają z nim kontraktu, Ziarko ma niby rok jeszcze kontraktu, ale co z nim
ps. 2 a ten od roku bezrobotny to niby po uj tam jedzie
Bieda bieda, ale niech mi ktoś wytłumaczy czemu nie uzupełniono ubytków juniorami. Przecież choćby ta nasza obrona to aż prosi się o dokoptowanie 3, a nawet 4 nazwisk.
Odpowiedz cytując