Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline
#
8341
20.06.2024, 13:21
emjot
napisał(a):
to jest Wisła a'la bieda do sześcianu
bez lewego obrońcy
z jednym środkowym obrońcą (bo Uryga jest p.o., Łasicki kulawy a Skrobański ostatnio grał w II lidze )
bez kogokolwiek kto umie grać na lewym skrzydle
z jednym napastnikiem
ps. Chełmecki chyba idzie na kolejne wypo, albo nie przedłużają z nim kontraktu, Ziarko ma niby rok jeszcze kontraktu, ale co z nim
ps. 2 a ten od roku bezrobotny
to niby po uj tam jedzie
Bieda bieda, ale niech mi ktoś wytłumaczy czemu nie uzupełniono ubytków juniorami. Przecież choćby ta nasza obrona to aż prosi się o dokoptowanie 3, a nawet 4 nazwisk.
Karherop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karherop
Odwiedź stronę domową użytkownika Karherop!
Znajdź inne posty napisane przez Karherop