|
Straszna bieda w tej kadrze na zgrupowanie. Oczywiście nie jadą kontuzjowani i po operacjach (Talar, Goku, Alfaro, Szot). Brak lewego obrońcy: Ziarko nie jedzie, znaczy albo go outują albo rezerwy. Jeden napastnik: Chełmecki idzie pewnie na kolejne wypożyczenie
z rezerw jedzie tylko Wiśniewski. Nie wiem po co ciągną tego bezrobotnego Niemca...
generalnie na już napastnik, lewy skrzydłowy, środkowy obrońca i przynajmniej jeden lewy obrońca
Ostatnio edytowane przez emjot : 20.06.2024 o godz. 12:46.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|