Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94367
Stary 20.06.2024, 11:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Na nasze transfery trzeba też spojrzeć przy założeniu:

Wariant pesymistyczny - nie awansujemy. Zostajemy na kolejny sezon w I lidze bez sporej kroplówki z C+. Dlatego jak bierzemy kogos na dłużej - to kogoś na kogo nas stać. Ten scenariusz jest mocno prawdopodobny. Dlatego branie kolejnych piłkarzy "zgranych" po kontuzjach jak Sapała nie ma sensu. Również branie kolejnych "tanich" na krótkie kontrakty roczne stranierosów typu Bregu czy Omrani nie ma sensu.

Myślę że takie "sztukowanie" od nowa co sezon składu nie ma senu. Dobierzmy kilku piłkarzy jako niezbędne uzupełnienie ogranych w I lidze a wciaż głodnych gry. Jak zostanie kasy - można poszukac jakiegoś technika z Magrebu czy Iberii

Nie mamy opcji jak miała Lechia - na dobre transfery z klubu "siostry" z Łotwy - to lepiej budowac zespół przez zgranie, waleczności itd niż przez "nazwiska" na które nas nie stać.

Bo jak poraz kolejny nie awansujemy to już pójdziemy na dno. A hazard - na zasadzie sprowdźmy 10 Hiszpanów a oni nam zrobią awans nie zadziałał. Nie powielajmy błędów życia ponad stan. Tutaj rola trenera zeby z tego co jest wydobyc 100%. Kaziu licze na to

btw
Robienie transferów pod puchary też nie ma sensu. Bo i tak w II rundzie nas nie ma (nie przejdziemy Ajaxu itd) a ściąganie kogoś na Kosowian za 5 dwunasta równiez tego sensu nie ma. Transfey powinny być tylko pod katem awansu i takie które nas nie pogrążą finansowo. Albo znowu "hazard"... postaw sie a zastaw się
To by miało sens, ale jedna rzecz to wyklucza.. brak awansu w tym sezonie, jeśli nie będzie żadnych zmian właścicielskich, oznacza de facto koniec drużyny, jak nie klubu, w tej postaci. I to, że będzie tu 2-3 trochę młodszych zawodników z 2 l. kontraktami to niczego tu nie zmienia.
Przecież gadanie, że awans nie jest celem nie wynika z tego, że klub nie musi awansować. Musi jak najbardziej, a mówienie ma po prostu obniżyć presję, aby nie zawodnicy nie musieli grać "o życie" w każdym meczu.
Odpowiedz cytując