Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94359
Stary 20.06.2024, 10:13
Przynajmniej nie zostanie w 1 lidze. Został jeszcze Ambrosiewicz jako dość łakomy kąsek, choć nie wiem czy akurat na DP będą jeszcze kogoś szukać zanim nie pozbędą się Sapały. Są pilniejsze pozycje.
Odpowiedz cytując