Karherop napisał(a):

I tak to wygląda lepiej niż to gdy z Brzeczkiem mieliśmy tylko Wachowiaka i Niewiadomskiego na LO.
A Ziarko to w najgorszym wypadku tej sam poziom. Jego 3 bramki i 4 asysty na LO w 2 lidze nie były złym wynikiem. Pytanie jak on jeszcze bronił?
Przydałby się w kadrze jakiś lewonożny stoper do ewentualnego obsadzenia dwóch pozycji. Tylko trochę lepszej jakości niż Eneko.
|
broni nie najgorzej, ale z tego co pamiętam, to nie jest to demon szybkości
ps. ktoś tu pisał o Radwańskim z Termy, niestety ale idzie do ZL. Tak że tak.