Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94356
Stary 20.06.2024, 08:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I tak to wygląda lepiej niż to gdy z Brzeczkiem mieliśmy tylko Wachowiaka i Niewiadomskiego na LO.

A Ziarko to w najgorszym wypadku tej sam poziom. Jego 3 bramki i 4 asysty na LO w 2 lidze nie były złym wynikiem. Pytanie jak on jeszcze bronił?

Przydałby się w kadrze jakiś lewonożny stoper do ewentualnego obsadzenia dwóch pozycji. Tylko trochę lepszej jakości niż Eneko.
broni nie najgorzej, ale z tego co pamiętam, to nie jest to demon szybkości

ps. ktoś tu pisał o Radwańskim z Termy, niestety ale idzie do ZL. Tak że tak.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując