Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94352
Stary 20.06.2024, 07:39
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Nasza lewa strona wygląda mocarnie
I tak to wygląda lepiej niż to gdy z Brzeczkiem mieliśmy tylko Wachowiaka i Niewiadomskiego na LO.

A Ziarko to w najgorszym wypadku tej sam poziom. Jego 3 bramki i 4 asysty na LO w 2 lidze nie były złym wynikiem. Pytanie jak on jeszcze bronił?

Przydałby się w kadrze jakiś lewonożny stoper do ewentualnego obsadzenia dwóch pozycji. Tylko trochę lepszej jakości niż Eneko.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.06.2024 o godz. 07:46.
Odpowiedz cytując