Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94346
Stary 19.06.2024, 23:38
Ale my i tak nikogo innego nie znajdziemy, czy w Polsce czy Hiszpanii czy gdzie indziej. Kasy nie ma ale też pomysłów i wiedzy nie ma, nie od wczoraj a od pięciu lat.

Wisła nie umie wyszukiwać dobrych piłkarzy, szczególnie pod jakieś swoje założenia. Efekt jest taki, że albo napalamy się na Hiszpanów samych, albo na okazje typu Basha i Omrani, albo na młode polskie talenty.
A później wyniki są takie że mamy 40 osobowa kadrę a nie ma nawet jak 11 zlepić. Taka polityka w Wiśle jest od 5 lat.

Jak się dołoży do tego całkowity brak wizji budowy zespołu, brak dobrego trenera czy trenerów od treningu oraz chore władze klubu to efekt jest piorunujący czyli z roku na rok gorsze wyniki i piłkarze, którzy nawet jak jakis potencjał mieli to po kilku miesiącach w Wiśle byli już totalnym szrotem.

Także za wielkiej różnicy nie ma czy przyjdzie młody talent Sukiennicki czy jakis typowy szrot z zagranicy albo gościu co zagra miesiąc dobrze a później zapomni jak się piłkę kopie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując