Merkury napisał(a):

|
Widać że Królewski nie wyciągnął żadnych wniosków z przeszłości. Szrot zagraniczny zastąpmy szrotem polskim i oczekujemy lepszych wyników. Jeżeli Moskal godzi się na te transfery to znak że był na totalnym musiku przed objęciem funkcji trenera w Wiśle. A teraz takie podsumowanie ostatnich lat ilu Polaków w kadrze coś nam dawało konkretnie bo jakby nie było ostatnie sezony to najlepszymi graczami byli obcokrajowcy. My nie sprowadziliśmy żadnego Polaka który u nas by odpalił za Królewskiego.
|
Nie no nie obrazaj dzbana jaroo1 bo Cię zaraz zbeszta za tych Polaków.