Też oglądałem.. Moskal już wprost ciśnie Królewskiego o brak transferów. Coś czuję, że tu będzie szorstka "przyjaźń"

i to nie będzie jak za trenera Rude, z którymi nadawali na tych samych falach czy Brzęczka, który z wiadomych przyczyn nie stawiał właścicieli pod presją.