Jaroo1 napisał(a):

Markus, ty na prawdę dalej jesteś taki głupi i roztaczasz propagandę pro zaskrońską.
Wizja właściciela. Jak to pięknie brzmi. Nadal nie przetworzyłeś w tym małym móżdżku, że Królewski nie ma żadnej wizji i:
- zatrudnienie Kiko czy Hiszpanów wynikło tak po prostu, z tego co Królewski mógł zrobić, tzn czytał tu na forum 3 lata o Kiko więc go zatrudnił. Bo Kiko już kiedyś w Wiśle był więc tak wyszło. Naturalnie wtedy zaczęliśmy zatrudniać Hiszpanów. To nie żadna wizja tylko przypadek i działanie w chaosie.
Kolejną odsłoną działania w chaosie jest po zwolnieniu trenera nowoczesnego, trenera od AI, zatrudnienie Moskala.
Moskal został zatrudniony bo jest Wiślakiem wiec przyszedł tu z łaski do tego idioty Zaskrońca. To nie żadna wizja tylko działanie w chaosie, od ściany do ściany.
AI to żadna wizja, mianowanie samego siebie dyrektorem sportowym i człowiekiem od wszystkiego to nie żadna wizja, ściąganie gnoju do klubu to nie żadna wizja. To jest efekt tego, że Zaskroniec jest oszustem, krętaczem, wyjebał Wisłę z całej kasy, zrobił z niej klub mem i po pierwsze nikt tu nie chce pracować, po drugie Zaskroniec nie ma żadnych pomysłów i wizji jak Wisłę prowadzić, po trzecie Zaskroniec nie ma kasy na nic.
Ty dalej tę propagandę uskuteczniasz, że w klubie jest robione coś z wizją czy sensem. Dalej z siebie idiotę robisz i udajesz, że tu jest na coś plan albo jakieś 200 nazwisk na liście AI. Tak samo z siebie idiotę robiłeś liząć jaja Królewskiemu albo liżać grube jaja Omraniego.
Tragdia.
A c do transferu Sukiennickiego to przecież to będzie kolejny Olejarka, Talar, Dziedzic, Młyński, Starzyński itd. Wzmocnienie fest xd
Przyszedł z tego samego klucza co wyżej wymienieni. Młody wielki talent. Teraz by pasowało tego Niemca zatrudnic żeby pasował pod dobór z klucza pt "totalny szrot", czyli taki nasz Omrani.
|
Ja się łudzę, że Moskal opiniował Sukiennickiego i wie co z tego chłopaka można wykrzesać i jak.
No i szczerze mówiąc łudzę się też, że przynajmniej ci panowie: Olejarka, Starzyński mogą coś pokazać w Wiśle.
Nadzieja w nich i Moskalu.