Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94320
Stary 19.06.2024, 08:47
Cytat:
I ktoś tego skauta musi wybrać, wskazać, ocenić. Kto ma to robić jak nie ma dyrektora sportowego, który już zimą był na wylocie, bo przestał pasować do docelowej wizji właściciela? Kibice piszący na forum, że na pewno da się to zrobić w jakiejś określonej kwocie?

Żeby zainwestować jakiekolwiek dostępne pieniądze w cokolwiek, musi to być przede wszystkim zgodne ze strategią i priorytetami właściciela. Zakup piłkarzy, których ów definiował jako rzekome okazje przepuszczone przez AI wtedy się w nich mieścił, inne rzeczy już nie.
Markus, ty na prawdę dalej jesteś taki głupi i roztaczasz propagandę pro zaskrońską.
Wizja właściciela. Jak to pięknie brzmi. Nadal nie przetworzyłeś w tym małym móżdżku, że Królewski nie ma żadnej wizji i:
- zatrudnienie Kiko czy Hiszpanów wynikło tak po prostu, z tego co Królewski mógł zrobić, tzn czytał tu na forum 3 lata o Kiko więc go zatrudnił. Bo Kiko już kiedyś w Wiśle był więc tak wyszło. Naturalnie wtedy zaczęliśmy zatrudniać Hiszpanów. To nie żadna wizja tylko przypadek i działanie w chaosie.

Kolejną odsłoną działania w chaosie jest po zwolnieniu trenera nowoczesnego, trenera od AI, zatrudnienie Moskala.
Moskal został zatrudniony bo jest Wiślakiem wiec przyszedł tu z łaski do tego idioty Zaskrońca. To nie żadna wizja tylko działanie w chaosie, od ściany do ściany.

AI to żadna wizja, mianowanie samego siebie dyrektorem sportowym i człowiekiem od wszystkiego to nie żadna wizja, ściąganie gnoju do klubu to nie żadna wizja. To jest efekt tego, że Zaskroniec jest oszustem, krętaczem, wyjebał Wisłę z całej kasy, zrobił z niej klub mem i po pierwsze nikt tu nie chce pracować, po drugie Zaskroniec nie ma żadnych pomysłów i wizji jak Wisłę prowadzić, po trzecie Zaskroniec nie ma kasy na nic.

Ty dalej tę propagandę uskuteczniasz, że w klubie jest robione coś z wizją czy sensem. Dalej z siebie idiotę robisz i udajesz, że tu jest na coś plan albo jakieś 200 nazwisk na liście AI. Tak samo z siebie idiotę robiłeś liząć jaja Królewskiemu albo liżać grube jaja Omraniego.
Tragdia.


A c do transferu Sukiennickiego to przecież to będzie kolejny Olejarka, Talar, Dziedzic, Młyński, Starzyński itd. Wzmocnienie fest xd
Przyszedł z tego samego klucza co wyżej wymienieni. Młody wielki talent. Teraz by pasowało tego Niemca zatrudnic żeby pasował pod dobór z klucza pt "totalny szrot", czyli taki nasz Omrani.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując